Віртуальні та реальні гроші. Фінансування рахунку.

Фонди віртуальних грошей зберігаються окремо від фондів реальних грошей, вони не підлягають обміну або передачі з одного фонду в інший в межах рахунку. Віртуальні гроші не мають ніякої цінності і не можуть бути обмінені на реальну валюту. Щоб грати на реальні гроші, Ви повинні поповнити Ваш рахунок будь-яким способом, зазначеним на сайтах RedStar (способи поповнення рахунків можуть змінюватися час від часу на власний розсуд Компанії). Гроші будуть зараховані на Ваш рахунок після отримання Компанією та\або її агентами фактичної квитанції про оплату. Мінімальні та максимальні межі депозитів рахунку залежать від Вашої "історії" в сайтах RedStar, способи депозиту, а також інших факторів, які визначаються виключно Компанією. Компанія – не банк і фонди не застраховані ніяким урядовим агентством. Всі фонди будуть оплачені, відслідковані і обслужені в доларах США, відсоток стягуватися не буде.

Бонуси.

Заохочення або бонуси, віддані в кредит Компанією (якщо такі взагалі є) в промоушен цілях, можуть бути використані тільки в процесі гри, Ви не маєте права зняти ці гроші з рахунку до виконання певних умов і після певних термінів, описаних в кожній бонусній пропозиції . Якщо Ви не можете знайти умови для бонусу, то вони обов'язково сформульовані за допомогою посилання. Компанія залишає за собою право анулювати бонуси, якщо Ви не використовуєте їх в зазначений період часу. Компанія має право відмовити у видачі бонусів гравцям частково або повністю на свій розсуд.

Виведення грошей.

Ваш залишок на рахунку – це сума реальних грошей, зарахована на Ваш рахунок (плюс або мінус будь-який накопичений виграш чи програш у грі), зменшена на будь-яку кількість коштів, спочатку знятих/втрачених або вилучених Компанією. Якщо немає перешкод за цим методом депозиту, немає обмеження премій і не потрібно розслідування нашої команди безпеки, Ви в будь-який момент можете зняти і обміняти Ваш залишок на рахунку, для цього не потрібно виконувати будь-які умови або грати, щоб відіграти ці гроші. Кількість орендованих грошей підпорядкована певним лімітами (межам) і внескам за обробку, що сформульовано на веб-сайтах Компанії. Дані положення можуть змінюватися час від часу на розсуд Компанії. Компанія може повідомляти\не повідомляти про виграш, як потрібно згідно із Законом, в будь-якому випадку все федеративні, місцеві та державні податки, які стягуються з виграшу, є Вашою особистою відповідальністю. Ні в якому разі залишок рахунку не може бути переданий, обміняний або викуплений якимось іншим призом. Виплата рахунків здійснюється тільки чеком, перекладом або кредитною карткою або іншим способом, який вибирає Компанія на свій розсуд. Платежі будуть проводитися настільки швидко наскільки це можливо. Компанією будуть проводитися необхідні етапи перевірки платежів.

Терміни виплат становлять 8 годин на робочі дні і 24 години у вихідні. Ліміт виплат в 24 години - 3000 $, в 7 днів - 9000 $. Максимальна щомісячна сума, яку можна зняти, становить 45 000 доларів США, або еквівалент в євро або російських рублях.

Компанія встановила мінімальну і максимальну суму виведення в ході однієї операції, яка може відрізнятися в залежності від платіжної системи. Деталі для кожної платіжної системи представлені в меню «Каса».